Уже протягом декількох років акція «Збери подарунок для сироти» приносить радість багатьом вихованцям дитячих будинків, дітей із малозабезпеченних сімей та сиротам. Завдяки щедрому серцю одеситів лише у 2014 році щастя вдалось подарувати близько 10 тисячам дітей, які так потребують турботи та уваги! Цього ж року акція набирає обертів і, окрім того, що приємні сюрпризи збирають цілий рік, до одеської ініціативи приєднались ще 8 міст – Київ, Миколаїв, Харків, Луцьк, Іллічівськ, Южний, Чернігів, Кіровоград. Таким чином, соціальний проект став масштабною Всеукраїнською акцією.

Підключайся і ти! Адже кожна щаслива дитина – це щасливе майбутнє всієї країни!

Щоб подарувати щастя, достатньо пожертвувати будь-що, що може стати приємним сюрпризом для дитини, – кольорові олівці, фломастери, розмальовки, м'які іграшки, прикраси, а також листівки та чарівні записки зі зверненнями. Окрім продуктів харчування. Волонтери БФ «Добрый Самарянин» потім сформують подарункові набори, які будуть дарувати дітям у дні проведення Народної Різдвяної Ярмарки 4 і 5 січня у сквері Гамова. Крім того, планується доставити подарунки вихованцям обласних інтернатів, а також дітям військовослужбовців і переселенців. Пам'ятай: добрим чарівником може стати кожен, адже це так просто!

Бери участь в акції «Збери подарунок для сироти», ініційованій Благодійним Фондом «Добрый Самарянин». У переддень самого доброго сімейного свята, Нового року та Різдва діти більш за все очікують на дива, чарівництва та, звісно ж, подарунки!

Стань у час Різдвяних свят Дідом Морозом та створи диво!